ефективні засоби від комарів

Ефективні засоби від комарів в приміщенні та на природі

Сьогодні поговоримо про ефективні засоби від комарів, як захиститися від комарів. Щоб не замислюватися над тим, як позбутися почервоніння на шкірі та сверблячки, краще заздалегідь подбати про захист від настирливих комах. А допоможуть у цьому численні засоби від комарів.

Обираючи засіб від комарів, потрібно звертати увагу на місце його застосування. Адже важливо, чи буде він використовуватися на вулиці, у приміщенні, наноситися на тіло, обличчя чи одяг. Від цього залежить склад та концентрація засобу.

Аерозолі або репеленти

Розпорошуються на шкіру чи одяг на відстані 20-25 см, знешкоджують комара на стадії польоту. Вони оснащуються розпилювачем, що сприяє рівномірному нанесенню на всі ділянки. Мають такі переваги: швидко діють, зручні у використанні, підходять для розпорошення у важкодоступних місцях, відрізняються високою ефективністю. Ми рекомендуємо такі ефективні та довготривалі репеленти: Off Family, Mosquitall, Gardex Extreme, Gardex Baby, Off екстрим, ANTI mosquito Екстрим.

Креми та гелі

Наносяться на відкриті частини тіла та обличчя. Їх дія розпочинається одразу ж після нанесення, а активність зберігається протягом 8 годин. Вони не мають різкого, небезпечного запаху. Рекомендуємо гель «Біокон Стоп комар», Bros Amaris.

ефективні засоби від комарів

Спіралі

Використовують на відкритому повітрі, розігнуту спіраль слід підпалити, внаслідок тління вона виділяє речовину, яка випаровується разом з полум’ям і знищує комарів. А потім – загасити. Діє спіраль на території до 3-х метрів протягом 7 годин. Спіралі Раптор, наприклад, можна розмістити на веранді, балконі, в саду, створивши комфортну зону без комах.

Лампи світлодіодні антимоскітні

Ультрафіолетове світло, яке випромінює лампа, приваблює комарів, потрапляючи в середину вони отримують удар струмом.

Фумігатори

Використовуються у приміщеннях, працюють від електромережі. Діюча речовина може бути у формі пластин чи рідини. Після підключення до мережі він починає діяти через 15 хв. Мають такі переваги: мінімальне споживання електроенергії, можливість використання в будь-якому приміщенні, навіть в кімнатах, де є маленькі діти, відсутність звуку та запаху. Фумігатори надійно захищають ТМ Раптор. Комплект Раптор Mega Power містить пристрій, який розпилює репелент у повітря і захищає доволі велику площу від комарів.

ефективні засоби від комарів

Стрічки для захисту від комарів

Стрічки, просякнуті липкою речовиною та приманкою, виловлюють комарів. При виготовленні стрічок не застосовуються токсичні речовини, тому вони є повністю безпечним для людей та домашніх тварин.

Браслети від комарів

Переваги браслетів від комарів:

• високий рівень захисту: виріб оснащений спеціальною капсулою, в якій містяться натуральні репеленти – ефірні олії, що відлякують комарів;
• зручність: браслет від комарів має прорезинений або силіконовий ремінець із регульованою довжиною;
• аксесуар легкий, м’який, приємний на дотик, комфортно сідає на зап’ястя, не натирає шкіру;
• простота використання: просто надягаєш на зап’ястя і забуваєш про докучливих комах;
• довготривала дія: у середньому репеленту вистачає на 10-20 діб;
• універсальне застосування: використовуються у приміщенні та на відкритому повітрі. Для дітей хорошим варіантом стане яскравий браслет Gardex Baby.

Захист від комарів є важливою складовою безпечного та комфортного відпочинку весною та влітку. Засоби, які ми розглянули, є найкращими на ринку, вони гарантовано забезпечують ефективну протидію комахам.

Читайте також: Що подарувати вихователям на випускний в дитячому садку: ТОП 100

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.