твір-опис класної кімнати

Твір-опис класної кімнати у науковому та художньому стилі

Пропонуємо Вам твір-опис класної кімнати.

В описі приміщення мають бути відповіді на такі питання: де воно розміщено, що в ньому розміщено, яким воно є?

Приблизний план опису класної кімнати

  1. Розташування (на якому поверсі, поряд з чим знаходиться).
  2. Загальний опис (освітлення, розмір, кількість вікон, наявність квітів, колір стін).
  3. Розташування предметів.
  4. Обладнання та дидактичний матеріал (посібники, карти, таблиці).
  5. Висновок.

Читайте також:
«Золота осінь» твір-опис
«Золота осінь» – твір-опис природи за картиною Ф. Манайла
Твір на тему «Що таке дружба?» за творами В. Нестайка

твір-опис класної кімнати

Твір-опис класної кімнати

Наша класна кімната знаходиться на третьому поверсі, неподалік їдальні. Вона велика та простора. У ній ми проводимо найбільше часу, поки знаходимося у школі.

У класі є чотири великих вікна, які виходять на південну сторону, тому в нас завжди тепло, світло та сонячно. Стеля пофарбована у білий колір, на ній розміщено два ряди ламп. Оскільки нам зазвичай вистачає денного світла, то додатковим освітленням ламп ми користуємось тільки вранці та ввечері взимку. Штор на вікнах немає, але є жалюзі, які добре захищають від яскравого сонця в кінці весни та на початку осені.

Стіни в класі пофарбовані в приємний світло-зелений колір. Він заспокійливо впливає на нервову систему, та зір.

У приміщенні є багато квітів. Чергові учні за ними доглядають та поливають. Вони стоять на підвіконнях і на шафах.

Парти у класі розташовані у три ряди по сім парт. Вони світло-бежевого кольору і такого ж кольору стільці. Посередині стоїть стіл учителя. Він великий, дерев’яний, коричневий. На ньому лежить класний журнал і знаходиться необхідне приладдя вчителя. Поруч із ним завжди стоїть зручний стілець. Через те, що всі меблі світлого кольору, класна кімната здається ще світлішою.

Позаду парт стоїть шафа для шкільного приладдя. Вона також світло-коричневого кольору. У ній розміщена навчальна література та наочний матеріал. На стіні висять стенди з символами України.

Наприкінці приміщення розташовані шафи для верхнього одягу. Поряд з ними на підлозі стоять великі горщики з квітами.

Перед партами на стіні висить дошка – найважливіший навчальний атрибут. А зверху розміщено портрет Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча.

У класі завжди чисто, комфортно та затишно. Ми дбайливо ставимося до своєї класної кімнати, підтримуємо порядок, адже тут проходять наші навчальні будні. Тут є все необхідне для успішного навчання. Мені подобається наша класна кімната – це наш другий дім на період навчання у школі.

твір-опис класної кімнати

Твір-опис класної кімнати у художньому стилі

Я із задоволенням щоранку поспішаю у рідну школу. Вона розташована неподалік мого житла. Щодня ми з друзями зустрічаємося на порозі будинку знань.

Мій клас обрав собі третій поверх. Він знаходиться біля туалету. Його розташування зручне для учбового процесу.

У нашій кімнаті три вікна, через які сонечко дарує своє тепло. У кінці класу розташована дерев’яна шафа зі скляними очима. По обидва боки від дерев’яного монстра стоять дві вішалки.

У класі багато вазонів. Вони сприяють тому, щоб повітря завжди було свіжим. Також багато парт та стільців. За кожним учнем закріплене окреме місце. Є один великий стіл вчителя. Він стоїть перед партами, біля вікна. На ньому завжди лежать наші зошити та канцелярське приладдя.

На стіні перед партами висить класна дошка. На такій дошці зручно працювати і вчителеві, і нам – учням. Це важливий атрибут, вона допомагає отримати нові знання та закріпити їх.

Стіни у приміщенні двох кольорів: білого та бежевого. На них розміщено стенди, з яких можна почерпнути багато цікавої інформації. Наприклад, про символи України: герб, прапор та гімн.

Наш клас найкращий серед усіх, бо він дуже затишний.

Ось такі невеликі твори ми для Вас приготували.

Наш твір-опис класної кімнати можна взяти за основу, коли будете створювати власний шедевр.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.