слова вдячності вчителям від батьків на випускний 11 клас

Слова вдячності вчителям від батьків на випускний 11 клас

Пропонуємо Вашій увазі слова вдячності вчителям від батьків на випускний 11 клас, які можна узяти за основу, готуючи урочисту промову.

Випускний бал в 11 класі – це одночасно радісна і сумна подія. Діти задоволені, що закінчився такий складний етап в їхньому житті, вони активно будують плани на майбутнє.

А батьки дивляться на усе це із сумом, адже час так швидко пролетів і їх малюки вже стали зовсім дорослими.

У цей урочистий день хочеться подякувати вчителям за ті знання, які вони вклали в дітей, за те терпіння, з яким вони їх навчали, за ту турботу, опіку і любов, з якими щодня приходили на уроки.

Ми підібрали для Вас приклади гарних слів для класних керівників і вчителів-предметників.

Слова вдячності вчителям від батьків на випускний 11 клас

Слова подяки класному керівникові

Ваша праця неоцінима! Ви стали другою матір’ю для наших дітей. Ви весь цей час прищеплювали їм любов до книг і нових знань. Дивлячись на сьогоднішніх випускників, можна з упевненістю сказати, що Ваша праця не була марною. Порядок, дисципліна, висока успішність, численні перемоги на змаганнях, олімпіадах, в конкурсах, свідчать про вищий рівень професіоналізму. У Вашому житті ще буде багато випускних вечорів і останніх дзвінків, але маленька частинка Вашої душі назавжди залишиться з тими, хто випускається сьогодні. Прийміть нашу вдячність і низький уклін!


У цей одночасно радісний та сумний день закінчується дитинство у наших улюблених синів і дочок. Здається, тільки вчора вони дивилися на нас наївними дитячими очима, а сьогодні гордо та впевнено спрямовують свій погляд у світле майбутнє. З роками наші діти стали дорослішими, розумнішими, поряднішими, і в цьому велика заслуга класного керівника. Ви їх навчали, опікали, оберігали, наставляли. Дякуємо за Вашу працю!


Шановний вчителю, дякуємо Вам за оптимізм, творчий підхід до проведення уроків. Ви завжди з посмішкою зустрічаєте кожну дитину, знаєте, як знайти ключик до кожного серця, як зацікавити навчальним матеріалом. Дякуємо за Ваше терпіння і професіоналізм. Бажаємо успіхів, процвітання, вірних друзів, тепла та миру!


слова вдячності вчителям від батьків на випускний 11 клас

Вчитель – це не просто професія. Це покликання. Перед кожним вчителем стоїть непросте завдання – закласти основи світогляду підростаючого покоління. За родом своєї діяльності, педагогу доводиться постійно контактувати з дітьми та батьками. А в цій справі не обійтися без величезного терпіння і вміння розуміти. Тому в цей день ми хочемо подякувати вчителям за те, що вони так важко працюють, передають свій досвід, мудрість і знання, діляться добротою. Дякуємо Вам за це!

Читайте також: 100 ідей, що подарувати дітям на випускний в 4 класі

Слова подяки вчителеві математики (алгебри та геометрії) від батьків на випускний 11 клас

Математика (алгебра та геометрія) – це наука, яка допомагає нам жити і долати життєві перешкоди щодня. А Ви не просто навчили дітей своєму предмету, але і показали їм, як різні обчислювальні процеси допомагають в підкоренні світу. Прийміть нашу вдячність за те, що вклали в дітей стільки сил, терпіння, відносилися до них з розумінням. Дякуємо за турботу, яку Ви дали дітям і частинку душі, яку подарували кожному з них!

Слова вдячності вчителеві рідної мови від батьків на випускний 11 клас

Ви проводили з нашими дітьми багато часу, закладали в їх голови знання рідної мови і літератури. У кожній дитині залишиться частинка Ваших старань. Вони допоможуть їм в подальшому навчанні і житті. Дякуємо Вам за те, що ніколи не відмовляли їм в допомозі, були для них вірним порадником і помічником. Ви назавжди залишилися в серцях дітей, і не лише в серцях, але і в голові, адже саме Ви заклали основні знання рідної мови і культуру спілкування. Ви переконали своїх підопічних в тому, що мова має величезне значення в житті кожної людини.

Слова подяки від батьків на випускному в 11 класі для вчителя біології

Дякуємо Вам, чудовому, талановитому викладачеві і просто хорошій людині! Ви відкрили для дітей дивовижний світ усього живого: рослин, тварин і інших мешканців нашої прекрасної планети. Ви заразили їх умінням бачити і цінувати те прекрасне, що оточує нас. Повертаючись з Ваших уроків, діти із захопленням розповідали про ті чудеса сіту, про які Ви їм розповіли. Відразу видно, що Ви педагог, який любить свою справу. Дякуємо, що навчили дітей помічати прекрасний світ, який їх оточує, цінувати життя усіх мешканців планети!

Слова вдячності вчителеві хімії

Спочатку Ваш предмет для дітей був дуже загадковим, здавалося, що він пов’язаний з чаклунством. Лабораторні роботи і досліди завжди викликали у дітей величезний інтерес. Ваша аудиторія увесь час нагадувала дітям майстерню чарівника. Вони не переставали дивуватися з порошків, з яких незрозумілим чином виходили речовини несподіваного кольору, густих клубів кольорового диму і різних модифікацій. Вам вдалося запалити в душі учнів іскорки захопленості і цікавості. Думаю, що кожен з них запам’ятає на все життя формулу води і кисню. Дякуємо за Ваш величезний багаж знань і внесок у розвиток наших дітей!

Читайте також: Веселі, цікаві конкурси на випускний в дитячому садку

слова вдячності вчителям від батьків на випускний 11 клас

Подяка вчителеві інформатики в прозі

Завдяки Вам, дорогий вчителю, діти осягнули цікаву науку і навчилися працювати в команді, як кнопочки від клавіатури. Ви їх багато чому навчили. Тепер вони сміливо зможуть підкорювати будь-які вершини офлайн і онлайн. Адже правду говорять: «Хто володіє інформацією, той володіє світом!». Нехай ваші уроки завжди залишаються такими ж пізнавальними, цікавими і яскравими!

Слова вдячності вчителеві географії

Завдяки Вам, наші діти розуміють, який у нас величезний і загадковий світ. За роки навчання вони дізналися багато нового, цікавого і прекрасного. Вони знають, які річки протікають в різних країнах, де шумлять ліси, де знаходяться моря і океани, де гори піднімаються в небо і багато що інше. Подорожуючи разом з Вами по карті світу, діти відкрили для себе багато нового: континенти, острови, країни і міста, нові землі, нові тварини і інші народи. Ви розповіли учням про таємниці великих відкриттів, внаслідок чого вони познайомилися з відомими мандрівниками, дізналися про древні цивілізації. Обертаючи на уроках глобус, молодь відкрила для себе планету Земля. Від щирого серця дякуємо Вам!

Слова подяки вчителеві фізики

Дякуємо Вам за увагу, турботу, нелегку працю! Адже навчити дітей законам Ньютона, Ома, Ампера, і інших відомих учених насправді не просто. Ви присвятили нашим дітям багато часу і приклали багато зусиль. Ви вчитель з великої літери, учні цінують і люблять Вас. Ми, батьки, бажаємо Вам успіхів в подальшій професійній діяльності, здібних учнів, нових відкриттів на уроках і безпечних лабораторних робіт, а також залишатися такою ж доброю, світлою, розуміючою людиною, якою Ви були усі ці роки.

Слова вдячності вчителеві іноземної мови

Сучасний світ неможливо уявити без взаємодії різних народів і постійного спілкування. Тому складно переоцінити важливість іноземної (англійської) мови, яка допомагає людям різних національностей спілкуватися. Це стало можливим і для наших дітей, завдяки високому професіоналізму учителя іноземної (англійської мови). Ви допомогли дітям розширити горизонти спілкування і підвищити рівень культурного збагачення. Адже вивчення іншої мови припускає занурення в культуру іншої країни. Дякуємо за Вашу працю! Бажаємо Вам, нехай здоров’я з кожним днем тільки міцніє, а серце наповнюється любов’ю. Будьте щасливі сьогодні, завтра і завжди!

Слова подяки вчителеві історії

Важко уявити своє майбутнє і майбутнє своєї країни без знання історії. Ми вчимося на помилках і досягненнях предків, про яких дізнаємося завдяки вчителеві історії. Дякуємо Вам за те, що наші діти отримали можливість гордитися історією своєї країни, її численними героїчними перемогами в боротьбі за волю та незалежність. Вони розуміють, що також беруть участь в створенні історії, тому постараються залишити в ній тільки яскравий слід.

6 коментарів

  1. Да, время летит быстро и не успеешь оглянуться, как настанет и этот трогательный момент в жизни… Слова благодарности – лишь малая толика, что мы можем сделать для учителей.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.