слова подяки вчителю математики

Слова подяки вчителю математики

Слова подяки вчителю математики є важливим мотивуючим фактором. Адже так він відчуває вагомість свого вкладу в розвиток кожного учня та прагне ставати більш досконалим. З іншого боку діти мають можливість подякувати за підтримку, допомогу, терплячість та знання, що отримують щодня.

Слова подяки вчителю математики можна висловити усно, або письмово.

Ми пропонуємо Вам декілька варіантів.

Зворушливі слова подяки вчителю математики в прозі

Шановний вчителю математики!

Хочемо висловити нашу щиру та глибоку подяку за Вашу клопітку роботу. Ваші уроки завжди були змістовними, цікавими та зрозумілими, а захоплення математикою спонукало нас більш детально вивчати даний предмет. Ви не просто давали нам знання, але й допомагали зрозуміти, як математика використовується в реальному житті. Ваші методи навчання завжди були прозорими та логічними, що допомогло нам зрозуміти предмет краще та навчило готуватись до складних завдань. Ми вдячні за Вашу підтримку та терплячість.


Дякуємо Вам, дорогий вчителю, за всі ті знання, що Ви подарували, за мудрість, яку Ви відкрили, і за досвід, яким Ви з нами поділилися! Дякуємо Вам за кожен урок, адже Ваші уроки – це яскраве світло, що освітлює наш шлях до успіху і заповітних мрій! Ви завжди так спокійно, вимогливо та доступно пояснювали матеріал, що важкі формули і теореми ставали легкими та зрозумілими.


Дякуємо Вам, дорогий вчителю, за те, що відкрили для нас новий світ, нове життя, повне несподіваних моментів, злетів і падінь. Щоб не трапилося, ми завжди будемо згадувати шкільні роки, як найкращий час у житті. Ми вдячні за нові знайомства, нові знання і той безцінний досвід, який дали нам Ви. Ви не просто викладали математику, а навчили нас розв’язувати проблеми та комплексні завдання, використовувати технології, спонукали до саморозвитку, а також розвивали критичне та аналітичне мислення, витривалість, стресостійкість, іноваційність, ініціативність, лідерство.


Шановний вчителю математики!

Ви навчили нас співпереживати, допомагати слабким учням, бути сильними і не здаватися. Бажаємо Вам допитливих учнів, які не втратять інтерес вивчати нове, нехай вони будуть старанними в навчанні. Адже Ваш предмет не просто вчить рахувати, додавати та віднімати, але й розвиває логічне мислення, пам’ять, вчить аналізувати і креативно підходити до розв’язання задач. А це універсальні навички, які знадобляться в будь-якій професії.


слова подяки вчителю математики

Шановний вчителю! Дякуємо, що дали зрозуміти нам, навіщо вчити математику. Завдяки Вам ми зрозуміли, що регулярні спортивні тренування «прокачують» тіло, роблять його здоровим та витривалим, а регулярні заняття математикою «прокачують» мозок, розвиваючи інтелект, пізнавальні здібності, розширюючи кругозір. Отже, математика закладає навички ефективного навчання чому завгодно.

Читайте також: ТОП 25 Зворушливі привітання з Днем вчителя в прозі своїми словами


Ні для кого не секрет, що заняття з математики тренують мозок, а також вчать швидко розв’язувати задачі, розбиваючи складні завдання на простіші для швидкого обчислення. Завдяки Вашій роботі, ми зрозуміли, що на уроках математики дитина вчиться швидко вирішувати завдання в найрізноманітніших напрямках, а не лише математичні.


Шановний вчителю математики!

Дякуємо, що навчили нас аналізувати і систематизувати; знаходити закономірності та встановлювати причинно-наслідкові зв’язки; міркувати і робити висновки; мислити логічно, стратегічно і абстрактно.


Математика розвиває розумові здібності – дедукцію, аналіз, вміння прогнозувати. Математичні знання покращують абстрактне мислення, вчать абстрагуватися, концентруватися і тренувати пам’ять. А ці всі риси, знання та навички використовуються в подальшому житті та роботі. Дякуємо, що навчили нас аналізувати, виділяти основне та робити вірні висновки!


слова подяки вчителю математики

Математика привчає до точності, розвиває логічне мислення, вміння виділяти головне, підводить до розуміння найскладніших задач, які виникають в різних областях діяльності сучасної людини. Викладач математики вчить думати, знаходити різні шляхи подолання проблем та знаходити для них оптимальне рішення. Він змінює світогляд дітей, надихає, мотивує, підтримує. Вчить розсудливості, витримці, точності, наполегливості, дисципліні, дипломатичності. Подяка за це йому!

Найкращі слова подяки викладачу математики у віршах

Ви нас математики навчали,
Щоб ми усе прорахували:
Що множити, а що ділити
І як в складному світі жити.
Любов нам множити потрібно,
Ділити радість принагідно,
От щирість й щедрість — додавати,
А зло від серця віднімати.
І як почнемо так робити,
То правильно ми будем жити:
Чудово, здорово і ясно.
То ж буде все у нас прекрасно!
Дякуючи тим урокам,
Будуть впевненими наші кроки!
За це ми вдячні вчителям.
Від нас – уклін наземний Вам!


Математики Ви вчитель!
У царстві чисел Ви правитель,
В королівстві величин
Ви такий один!
Ваші уроки ми запам’ятали
І складні задачі.
Бажаємо Вам здоров’я,
Успіхів та удачі!

Ось такі чудові слова подяки вчителю математики ми для Вас підготували. Тепер Ви знаєте, наскільки важливо вивчати цей предмет.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.