слова подяки вчителю історії

Слова подяки вчителю історії: щирі та відверті

Ми підготували для Вас слова подяки вчителю історії українською мовою. Вони допоможуть сказати те, що хочеться сказати, але бракує слів. Їх можна використовувати для привітання вчителя зі святом. А також у випадку, якщо Ви вирішили подарувати свою увагу та донести інформацію про важливість роботи педагога для кожного учня.

Вчитель – це не просто професія, а поклик душі. І Ви працюєте за цим покликом. Ви навчаєте нас, спираючись на минулі події, переосмислювати історичний досвід та засвоювати його уроки. Дякуємо, що відкрили для нас цей предмет та зацікавили у його вивченні!


Справжній педагог не тільки дає дітям знання, але й залишається другом, порадником, психологом, він завжди готовий вислухати та допомогти. Так ось Ви – справжній педагог, за що ми Вам щиро дякуємо!


Висловлюємо глибоку подяку вчителю історії! Ваша любов до предмету допомогла нам поглибити знання про минуле та зацікавила вивчити його краще. Дякуємо за старання, наполегливість та конструктивну критику, а також доступність у подачі матеріалу!


Дякуємо Вам за підтримку та турботу! Ви завжди готові пояснити складні історичні процеси та допомогти зрозуміти матеріал краще. Дякуємо, що завжди ділилися з нами своїми знаннями, робили для нас навчання, не лише корисним, але й цікавим та приємним!


Дякуємо за все, що Ви для нас зробили! Ваша робота обов’язково залишить свій слід у наших серцях та буде справжнім надбанням у нашому житті!


Дякуємо, що навчили цінувати здобутки минулого та розглядати їх, як повчальний приклад у майбутньому!


Ваші уроки завжди були цікавими та зрозумілими, а Ваше захоплення предметом стимулювало вивчати історію. Ви не просто подавали нам знання про певні історичні події, але й допомагали зрозуміти, як вони впливали на життя людей у минулому та як можуть вплинути на наше сьогодення.


Дякуємо, що зробили для нас так багато: подарували розуміння того, що знання минулого про те, як зароджувалася та формувалася державність нашої країни, який шлях подолав її народ – це знання, які роблять людей громадянами своєї Батьківщини!


слова подяки вчителю історії

Дякуємо за Вашу підтримку, увагу до наших успіхів і невдач! Окрема подяка – за критику, вона допомагала нам удосконалюватися, ставати краще і розумніше.


Дякуємо за те, що Ви пояснили, що головна мета історії полягає у «навчанні вчитися» на помилках історичних подій, адже лише вміння усвідомлювати й аналізувати історичні помилки допомагає запобігти їх повторенню…


Дякуємо, що завдяки Вам ми зрозуміли, що історію ще називають наставницею життя, адже для того, щоб будувати майбутнє, людина повинна знати своє минуле.


Дякуємо за те, що витратили на наше виховання свої сили, любов і терпіння. Навчили розуміти загальнолюдські цінності та критично оцінювати історичний досвід!


Сердечно дякуємо за все добро, яке Ви зробили для нас! Дякуємо, що, незважаючи на всі труднощі, Ви кожен день виконуєте свою роботу, радієте нашим успіхам і підтримуєте в моменти невдач!


Дякуємо за допомогу, турботу, увагу, настанови, за критику та дискусії, за підтримку і співучасть. Ви чудовий педагог! Будьте щасливі!


Дякуємо, що допомагаєте засвоювати історичні уроки, формувати на їх основі власні переконання, здобувати навички та вміння, необхідні для практичної діяльності!


Дякуємо за уроки і знання, які ведуть нас дорогою життя. За допомогу, підтримку, турботу та увагу!


Дякуємо за Вашу працю! Своїми мудрими порадами, чуйним ставленням і справедливими настановами Ви допомагаєте нам долати непростий шлях осягнення знань!


слова подяки вчителю історії

Дякуємо Вам за працелюбність, оптимізм, творчий підхід до проведення уроків. Ви знаєте, як знайти ключик до кожного малюка, як зацікавити його навчальним матеріалом з історії.


Дякуємо за всі ті знання, що Ви нам подарували, за мудрість, яку Ви для нас відкрили, і за досвід, яким Ви з нами поділилися! Дякуємо за кожен урок, адже Ваші уроки — це світло, що освітлює наш шлях до успіху і заповітних мрій!


Дякуємо, що працюючи вчителем історії, Ви вселяли в наш розум та душу найцінніші знання та скарби. Що витратили багато власного ресурсу, щоб виростити з нас людей!


Ви житимете в моєму серці, як мудрець, який враховуючи історичний досвід, показував нам правильний шлях у житті.


Дякуємо, що підтримували кожного з нас, жаліли, підбадьорювали, витратили на нас низку нервів та сил. З Вами цікаво було розмовляти на різні захопливі теми. Ви – людина з великим серцем!


Шановний вчителю, Ви є для нас зразком доброти, мудрості, чистоти, людяності, креативності, відданості власній справі. Ви приклали всіх зусиль, щоб якомога краще розповісти нам про історію рідного краю, щоб ми могли полюбити цей предмет!


Дякуємо, що вселяли в нас любов до історії, надихали, вірили в нас, ділилися цікавими лайфхаками, мудрими навичками та вміннями, шукали нові способи, щоб легко донести знання. Навчатися з вами було цікаво, легко та захопливо!


Дякуємо, що щедро ділилися з нами секретами вивчення історії, завжди радо приходили на допомогу та давали навіть уроки життя!

Читайте також: Слова подяки вчителю математики

Історія — це пройдене життя,
Та без минулого немає майбуття.
Для того ми історію й вивчали,
Щоб краще рідну землю нашу знали.
А як пізнали — серцем прикипіли.
Для себе цілий всесвіт враз відкрили.
Якого роду-племені ми діти
І як нам далі в світі жити.
То ж за науку вдячні ми без меж,
Історикам вклоняємося теж!


Від пращурів до наших днів,
З усіх минулих вже віків
Історики події всі вивчають
І нас учити заставлять.
Хто і коли, кого завоював,
Права й свободи мужньо захищав,
Кому вдалося збудувать державу
Хто ніс крізь біль народну справу.
Хто зрадив принципам людської доброти,
Хто піднімав з руїн світи.
Ніхто навік не буде позабутий.
Хто через справи власні є почутий.
Нас бути вдячними навчають вчителі
Тим давнім предкам, що вже в інший світ пішли.
Наставникам подякуємо щиро,
І мрієм, що майбутнє буде мирним.

Читайте також: Слова вдячності вчителям від батьків на випускний 11 клас

Слова подяки вчителю історії допоможуть Вам сказати декілька потрібних теплих фраз.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.