слова подяки вчителю хімії

Слова подяки вчителю хімії у прозі та віршах

Пропонуємо Вашій увазі слова подяки вчителю хімії.

Бути вчителем хімії – це справжнє мистецтво, це вміння доступно донести дітям загадковий предмет, який на перший погляд пов’язаний з чаклунством.

Різноманітні досліди та лабораторні роботи завжди викликають у учнів надмірну цікавість.

Заохочуємо Вас подякувати вчителю хімії за його клопітку працю та подарувати декілька теплих рядків.

Дякуємо креативному вчителю хімії за те, що ділилися з нами безцінними знаннями на уроках, робили для нас навчання, не тільки корисним, але й цікавим!


Дякуємо вчителю хімії за те, що розробили для нас персональну таблицю з елементів любові, благополуччя, щастя, удачі, добра, радості, здоров’я, успіху, поваги, достатку, веселощів, краси, чуйності, розуміння та везіння. Та навчили нас нею користуватися у житті.


Дякуємо прекрасній людині та чудовому вчителю! Ви навчили нас жити так, щоб постійно відбувалися реакції відновлення радості, достатку, благополуччя та проходили реакції розкладання образ, печалі, туги та смутку.


Дякуємо вчителю хімії за підтримку, увагу та терпіння! Окрема подяка – за критику, вона допомагала нам удосконалюватися та ставати сильнішими.


Ваша аудиторія весь час нагадує нам майстерню чарівника. Вона завжди дивувала порошками, з яких незрозумілим чином виходили речовини несподіваного кольору, густими клубами кольорового диму. Вам вдалося запалити в наших душах іскорки захопленості та цікавості. Думаю, що кожен з нас запам’ятав на все життя формулу води H₂O і кисню O₂. Дякуємо за величезний багаж знань та внесок в наш особистий розвиток!


слова подяки вчителю хімії

Читайте також:

Слова подяки вчителю географії у прозі та віршах

Зворушливі слова подяки вчителю української мови

Слова подяки вчителю історії: щирі та відверті

Слова подяки вчителю математики

Відкриваючи невідомий нам світ рідин, газів, розчинів, елементів, Ви навчали дивитися на життя глибше. Кожен Ваш урок був по-особливому цікавий. Ви завжди вміли розважити та підняти настрій, навчали весело та захопливо. Дякуємо Вам за це!


На уроках хімії Ви розповідаєте про складні речі цікаво, жваво і яскраво. Ваші уроки схожі на маленькі вистави. Ми разом експериментуємо, аналізуємо результати, сміємося, дивуємося, робимо висновки. Це здорово. Дякую Вам за те, що зробили хімію доступною для нас!


Ви зуміли зацікавити учнів елементами, формулами, завданнями та задачами, показали на практиці, як виглядають реакції, що буде, якщо робити досліди без знань хімії. Ваші уроки для нас найцікавіші. Щоразу на них ми чекаємо маленького дива. Дякуємо Вам!


Дякуємо! Вивчати хімію, виявляється, зовсім не нудно і не важко. Стільки всього нового і цікавого Ви нам відкрили!


Учителю хімії, дякуємо за те, що Ви для нас зробили! Ми полюбили Ваш предмет завдяки Вам. Нам цікаво занурюватися у світ хімії все глибше і глибше, виконувати завдання, які раніше здавалися непосильними, доводити теорію за допомогою практичних дослідів.


слова подяки вчителю хімії

Дякуємо вчителю за те, що Ви зуміли донести нам важливість свого предмету! Завдяки Вам ми зрозуміли, що грамотне використання хімічних знань дозволяє людству вирішувати найважливіші проблеми сучасності: продовольчу, енергетичну, екологічну.


Знання хімії необхідні для плідної діяльності сучасного фахівця у багатьох галузях: біології, медицині, фізиці, хімії, приладобудуванні та машинобудуванні, електротехніці, мікроелектроніці, сільському господарстві, будівництві та інших галузях. Дякуємо, що заклали фундамент важливих знань, що ділилися своїм досвідом та мудрістю!


Хімія допомагає розуміти природні процеси, які відбуваються у нашому оточенні. І дуже важливо полюбити цей предмет, тільки тоді його можна використовувати в повсякденному житті. Дякуючи Вам, ми зацікавилися дослідами, реакціями, взаємодією різноманітних елементів. Ви цікаво та зрозуміло викладали свій предмет, ми завжди із задоволенням відвідували Ваші уроки. Дякуємо за це!

Хімія – наука і складна, й цікава,
Бо присутня всюди, будь це сталь чи кава.
Чи листок зелений, чи роса у полі.
Ось таку науку ми вивчали в школі.
Сил не шкодували, так її вивчали,
Тож багато дуже в світі ми пізнали.
Часом програвали з нею у двобою,
Та знання чималі несемо з собою.
З погляду науки пізнання ці дрібні,
Та в житті людини кожної потрібні.
Вчителько, ми вдячні всі вам щиро,
Зичимо щастя, радості й миру!


Таблицю Менделєєва,
Тепер ми точно знаємо.
Вас, наш вчитель хімії
Ми дружно вітаємо!
Дякуємо щиро за терпіння,
За відвертість та сумління!

Ось такі слова подяки вчителю хімії ми для Вас підготували! Можете використати їх на свята, якщо потрібно не тільки подякувати вчителю, але й привітати його.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.