слова подяки вчителю фізики

Слова подяки вчителю фізики у прозі та віршах

Пропонуємо Вашій увазі слова подяки вчителю фізики у прозі та віршах.

Фізика дає можливість пізнавати світ в його величі та різноманітності. А вчитель фізики на своїх уроках розвиває спостережливість, логічне мислення, вчить робити висновки, висувати гіпотези, знаходити вирішення складних завдань. І від того, як він це робить, залежить результат.

Якщо Вам подобаються уроки фізики і Ви хочете подякувати вчителю за його неоціненний вклад у Ваш розвиток, візьміть за основу наші слова вдячності та підготуйте власне звернення до вчителя.

Шановний вчителю фізики, дякуємо Вам за наполегливість, увагу, турботу, терпіння та нелегку працю! Адже пояснити нам закони Ома, Ньютона, Ампера та інших відомих вчених насправді не просто. Ви присвятили нам багато часу та доклали великих зусиль.


Ви вчитель з великої літери, учні цінують і люблять Вас. Дякуємо, що Ви завжди залишалися доброю та світлою людиною!


Нас завжди вражали Ваші блискучі знання та прагнення поділитися ними з нами, Ваше добре серце. Ви ставилися до наших труднощів з розумінням та лояльністю. Дякуємо за це!


Дякуємо за те, що Ваша енергія була позитивно заряджена протягом усього нашого навчання. Ви мужньо чинили опір негараздам, дивували величезною невичерпною силою, особистими перемогами, завжди отримували задоволення від наших успіхів.


Ваша пристрасть до дослідження природних явищ та розуміння фізичних законів допомагає нам пізнати секрети всесвіту. Ви не тільки навчаєте нас своєму предмету, але й розвиваєте наше наукове мислення та дослідницький інтерес. Дякуємо Вам за все!


Дякуємо за Вашу позитивно заряджену енергію в житті і високий рівень опору всім негараздам! Дякуємо, що уроки завжди проводили в гарному настрої, підтримували та підбадьорювали нас!


слова подяки вчителю фізики

Дякуємо Вам за вашу відданість фізиці та постійне прагнення нових відкриттів! А також за невичерпну енергію, та успіхи в роботі!


Ви зуміли зробити так, що поруч з Вами наше життя перетворювалося на магнітне поле, у якому зосереджувалися потоки радості, щастя, сили та удачі. Дякуємо Вам!


Ваше магнітне поле завжди притягувало до себе удачу, щастя, достаток, радість і успіх. Ви ділилися своєю енергією з нами і процес навчання був приємним та цікавим. Дякуємо за терпіння та мудрість!


Ви – талановитий вчитель, людина з високим рівнем інтелекту і феноменальними здібностями. Дякуємо, що завжди залишаєтесь креативним, душевним, терплячим і улюбленим для учнів учителем!


Дякуємо за те, що навчили нас не тільки помічати та аналізувати закони фізики, але й розпізнавати позитивну енергетику навколо нас, насолоджуватися удачею, радістю, міцним здоров’ям.


Ви – людина відкриттів, цікавих дослідів і закономірностей, педагог від Бога. Дякуємо, що навчили нас вірити в хороше і шукати нові шляхи для звершення відкриттів!


Ми вдячні Вам за те, що дали можливість поринути в таємничий світ фізики, зрозуміти його і полюбити. Завдяки Вам ми дізналися про те, як влаштований світ, якими законами обумовлені прості і складні явища на нашій планеті. Дякуємо за те, що зуміли показати фізику з цікавою практичного боку!


Ваші знання, енергія і ентузіазм відображаються в наших очах, як в дзеркалі. Ми це помічаємо і дуже цінуємо. Дякуємо, що вчили нас бути успішними, чесними, відповідальними, ініціативними!


Уже сьогодні плоди Вашої праці не мають кордонів, меж і ціни. Це величезне досягнення. Дякуємо за Ваш вклад в кожного учня, за допомогу, підтримку та наставництво!

слова подяки вчителю фізики

Читайте також:

Слова подяки вчителю хімії у прозі та віршах

Слова подяки вчителю географії у прозі та віршах

Зворушливі слова подяки вчителю української мови

Слова подяки вчителю історії: щирі та відверті

Слова подяки вчителю математики

Фізика – наука в світі необхідна,
У житті людському дуже всім потрібна.
Без знання законів в космос не злетіти,
Через річку бистру міст не спорудити.
Не було б будинків, літаків у небі,
Кораблів у морі – це ж усім нам треба.
Тому цю науку в школі ми вивчали,
Хоч за неї мали й не найкращі бали,
Але ж в основному знаємо багато
Й техніку найкращу несемо у хату.
Дякуємо щиро за шкільні уроки,
Хоч чимало з нами мали ви мороки,
Та прийміть подяку і вітання чемні,
За уроки в школі і слова натхненні.


Про уроки фізики теж ми пам`ятаємо –
В школі коло електричне кожен день складали ми.
Ізотоп та електрон, енергія, робота –
Це пояснювали нам Ви до сьомого поту.

Особливо памятаємо про закони Ома,
Як не вивчимо нічого – то сидимо вдома.
Ви фізичні з нами розвязували задачі,
Тож ми бажаємо Вам здоров`я і вдачі!


Ми б призначили побачення
Тільки фізиці одній,
Це тому, що вчить нас вчитель
Просто дуже дорогий.
Привітати хочем Вас,
І здоров’я побажати.
І зізнатись, що наш клас
Фізиками мріє стати.


Фізика – складна наука.
Хтось із учнів її любить,
А для інших вона – мука.
Та в житті, як не крутися,
Без неї нам не обійтися.
Господь Вам дав і розум і терпіння,
Працюєте з душею і сумлінно.
Уроки ви проводили завзято,
Під час яких навчились ми багато.
А іноді і більше, ніж могли,
Кожну хвилину на уроці берегли.
Зусилля докладали Ви не марно –
Знання отримали ми гарні.

Ось такі слова подяки вчителю фізики у прозі та віршах ми підготували. Можете взяти їх за основу та придумати власний текст для звернення до улюбленого вчителя.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.