слова подяки мамі від сина

Слова подяки мамі від сина: чарівні, зворушливі, чутливі

Пропонуємо Вашій увазі слова подяки мамі від сина в прозі.

Син для мами – це найкращий і самий улюблений чоловік, навіть більше – це найважливіший з усіх чоловіків. Його усмішка прикрашає навіть самий похмурий день, його сміх робить маму щасливою.

Це чоловічок, заради якого живе кожна жінка.

Для мами сина немає рідніше.
Син для неї – рідна кров!
Не може щось бути сильніше,
Ніж до сина матері любов!

Щоб порадувати маму, достатньо сказати їй декілька приємних слів. Як підібрати потрібні фрази? Якщо вам важко це зробити, ви можете скористатися нашою добіркою.

Матусю, я вдячний за все, що ти дала мені: за щасливе дитинство, світлі надії, за допомогу в будь-яку хвилину, вірну любов, доброту серця, щирість душі!


Мамо, мила, кохана, добра, найкраща у світі! Дякую за те, що ти подарувала мені життя і можливість опанувати цей неосяжний і прекрасний світ, за твою любов, ніжність, доброту і переживання! Я цілую твої натруджені руки і схиляю перед тобою голову!


Люба матусю! Дякую тобі за терпіння і любов, довіру і безмежну ласку! Ти завжди змушуєш мене рухатися вперед, вселяєш в мене сили, надію, вчиш жити і вирішувати найскладніші завдання.


Матусю! Все добро, що ти робиш для мене, настільки звичне, що я часто забуваю подякувати тобі за нього! Вибач і прийми мою вдячність за все, рідна! Ти незамінна людина у моєму житті!


Мамо, ти єдина, хто підтримає в будь-якій життєвій ситуації, дасть цінну пораду і об’єктивно оцінить ситуацію. Я тебе сильно люблю і поважаю. Дякую за всю любов, теплоту, ласку, терпіння, допомогу і розуміння!


Читайте також: Зворушливі слова подяки батькові своїми словами, в прозі

Мамуль! Ти моя найдорожча і найважливіша людина. Ти завжди приймаєш мою сторону, підтримуєш у важку хвилину. А скільки сил, здоров’я і старань ти вклала в мене, скільки всього перенесла! Навіть уявити страшно. І за все це, за всю твою турботу, любов, витрачений час і доброту, за те, що я просто є – величезне тобі дякую! Я дуже тебе люблю!


Мамо, мила, мудра, терпляча. Дякую за доброту та терпіння, ласку і тепло, поради та підтримку. Дякую за те, що своєю материнською любов’ю зцілюєш мої рани, проганяєш тривоги, даруєш впевненість в собі, надію і віру в те, що світ прекрасний!


слова подяки мамі від сина

Мамо, дякую за те, що одного разу подарувавши мені життя, ти не побоялася вкласти в мене всі свої сили, всі свої знання, всі свої можливості і всю свою любов. Пробач мене за всі ті проблеми, які виникали на шляху нашого з тобою спілкування. Я сильно тебе люблю і вдячний долі за те, що моя мама – саме ти.


Моя душа, розрада і мій спаситель! До тебе можу звернутися з будь-яким проханням, ти завжди готова вислухати мене і дати мудру пораду. Дякую тобі за підтримку та увагу, що ти надаєш мені. Я ціную твою турботу і прагнення завжди бути поруч. Я дуже тебе люблю!


Мила мамулечко! Хочу подякувати тобі за життя, яке ти мені подарувала! А ще:
• за затишне, щасливе, тепле дитинство;
• за ласку і турботу;
• за постійну підтримку;
• за мудрість і наполегливість;
• за щирість та доброту;
• за влучні поради;
• за величезну любов!


Читайте також: Слова подяки мамі від дочки: приємні, щирі, зворушливі

Мамо, дякую тобі за тепло, любов і турботу. За казки, прочитані на ніч, за безсонні ночі, за те, що завжди заступаєшся за мене, за те, що залишаєшся моїм вірним другом!


Мамуль, ти завжди мене захоплювала! Другої такої жінки в світі не існує. Я пишаюся тобою. Ти – розумна, красива, ніжна, добра, чарівна, мила, світла… я вдячний Богу, що подарував мені таку маму.


Дякую найкращій людині на Землі – моїй мамі. Я сильно тебе люблю! Я вдячний тобі за любов. Ти моє світло, яке освітлює все моє життя. Я вдячний, що ти навчила мене терпінню, доброті, підтримці, мудрості, цілеспрямованості, наполегливості, впевненості в собі.


Дорога та мила мамо! Дякую тобі за доброту, тепло, турботу, посмішку, ніжність, за твоє чуйне материнське серце. Я тебе люблю і хочу, щоб ти завжди це пам’ятала.


слова подяки мамі від сина

Дорога, люба, мила, мамо! Ти сильна і впевнена в собі жінка, ти справжня гордість для своїх дітей. Ти навчила нас жити, доглядати за собою і бути хорошими людьми. На жаль, ми не можемо виконати абсолютно всі твої мрії, але ми самі мріємо про те, щоб ти завжди була здорова та щаслива! Дякуємо, мамо, за любов і за те, що ти поруч з нами.


Мамо, дякую за твою допомогу і підтримку, ніжність і любов, розуміння і доброту. Будь здорова та щаслива!


Дякую, матусю, за щасливе дитинство та світлі надії, за допомогу в будь-яку хвилину, за вірну любов, за доброту серця і щирість душі. Дай Бог тобі міцного здоров’я, удачі та всіх благ!


Скільки ніжності, любові і тепла зберігає слово «мама». Мила мамусю, прийми найщиріші слова подяки за все, що ти для мене зробила. Низький уклін тобі, рідна.


Ти знаєш, мамуль, складно знайти підходящі слова, щоб описати всю глибину моєї любові та подяки. Я вдячний тобі за життя та все, чому ти мене навчила. Глибини твоєї душі немає меж…


Мамочко, рідненька моя! Ти мій Ангел-Охоронець, дякую тобі за те, що ти:
• подарувала мені цікаве, дивовижне життя;
• у всьому підтримувала і оберігала;
• дарувала добро, тепло і турботу;
• втішала мене в важкі хвилини, завжди знаходила потрібні слова;
• зберігала в нашій родині спокій, тепло і любов;
• багато працювала для того, щоб виростити мене, виховати і дати освіту;
• турбуєшся про мене;
• допомагаєш порадою;
• навчила мене бути сміливим та хоробрим;
• допомагаєш мені відчувати себе щасливим;
• залишаєшся для мене найближчою людиною і хорошим другом.


Мамусю рідненька! Я люблю тебе. Вибач за всі клопоти, які я тобі доставив. Мені завжди біля тебе спокійно, добре і тепло. Дякую тобі за затишну оселю, за хорошу і дружну сім’ю, за доброту і щедрість твого серця.


Мамочко! Я тобі вдячний за все! Так хочеться, щоб у тебе не закінчувалася енергія бути моїм Ангелом. Нехай життя твоє буде довгим і легким!

Ось такі слова подяки мамі від сина в прозі ми для вас підготували. Не чекайте слушної нагоди, подякуйте мамі за все.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.