слова подяки мамі від дочки

Слова подяки мамі від дочки: приємні, щирі, зворушливі

Пропонуємо вашій увазі слова подяки мамі від дочки у прозі.

Мама – найдорожча людина для всіх нас. Вона подарувала життя, оточила теплом, турботою, ніжністю, любов’ю, виховала.

Показати своє ставлення до близької людини, подякувати їй, можна, просто сказавши декілька душевних і зворушливих слів.

Якщо вам важко підібрати потрібні фрази, скористайтеся нашою статтею. Тут ви знайдете приємні, щирі, зворушливі слова подяки мамі. Їх можна використати на будь-яке свято: День Матері, День народження, День ангела, Новий рік, Різдво…

Мамо, ти завжди захоплюєш мене! Іншої такої унікальної та чудової жінки не існує. Я пишаюся тобою і мрію бути схожою на тебе. Ти – найрозумніша, найчарівніша, найгарніша, щиросердна, жіночна, ніжна, мила, світла, добра, успішна. Я вдячна тобі за твою увагу, любов та дружбу! Я вдячна Богу, що він подарував мені таку маму!


Дякую найкращій людині на Землі – моїй мамі! Я вдячна за твою любов, за те, що своїм прикладом ти вчиш мене терпінню, доброті, мудрості, підтримці, жіночності і красі!


Дякую тобі, мамо, за ніжність, теплі посмішки, міцні обійми, безсонні ночі, постійну турботу, яскраві фарби життя, веселі свята, чудові вигадки та ідеї, мудрі поради і розуміння, доброту і увагу, материнську ласку і любов!


Ти – найкраща мама на світі! Мамуль, дякую тобі за те, що ти – мій Ангел-Охоронець! Я тебе ціную та поважаю. Я люблю тебе: твоє чисте серце, твою душу, усмішку, турботу, твою дружбу, мудрість, тепло і чуйність. Мрію, щоб ти ніколи не хвилювалася, щоб душевний спокій не покидав тебе, щоб міцне здоров’я супроводжувало тебе все життя і щоб ти жила вічно!


Читайте також: Емоційний, зворушливий лист мамі від доньки до сліз

Дякую тобі за твою теплоту і доброту – вони щодня зігрівають мене! Дякую за те, що ти завжди готова простягнути мені руку допомоги! За те, що у важку хвилину ти завжди вмієш знайти потрібні слова і подарувати надію! За те, що навіть дорослу доньку ти намагаєшся оберігати і пам’ятаєш, що я все одно потребую твоєї любові!


Люба матусю! Дякую тобі за життя. І за все, чим ти щедро наділила:
• за тепле і затишне дитинство, спогади про нього зігрівають моє серце;
• за турботу і ласку, які роблять моє життя комфортним та щасливим;
• за постійну підтримку, я потребую її навіть будучи дорослою;
• за мудрі поради, якими ти завжди готова ділитися зі мною;
• за твоє вічне занепокоєння, воно допомагає мені не втрачати голови і приймати виважені рішення в житті;
• за те що зберігаєш мої секрети;
• за невичерпну любов;
• за те, що багато в чому відмовляєш собі заради мене.

слова подяки мамі від дочки

Мам, я знаю, що з такою донькою як я, тобі часто було непросто. Я дякую тобі за те, що ти віддала мені стільки сил, енергії, часу, стільки щоденної праці, щоб виростити мене!


Мила мамо, дорога моя, рідна людино, дякую тобі за тепло, доброту, турботу, посмішку, ніжність, за твоє чуйне материнське серце!


Моя мила матусю, дякую за твою нескінченну доброту, за зігріваюче тепло, за міцні обійми і справжню любов, за слушні поради, за утримання від помилок, за безмірну турботу про мене! Ти завжди в моєму серці, мамо!


Мамо, дякую тобі за любов, тепло і турботу! За величезну кількість казок, що ти прочитала мені в дитинстві на ніч. За безсонні ночі, коли я хворіла. За те, що заступалася за мене навіть тоді, коли я була не права… Дякую тобі, що ти – справжній друг і завжди на моїй стороні. Я щаслива що ти в мене є. Я давно виросла, але продовжую вчитися у тебе всьому найкращому, на що здатне людське серце.


Читайте також: Зворушливі слова подяки батькові своїми словами, в прозі

Мамо, дякую тобі за те, що навіть в похмурі дні ти намагалася подарувати трохи сонця для мене. А іноді – дістати зірку з неба. І тобі це вдається донині. Ці частинки радості і тепла завжди зігрівають моє серце, допомагають і підтримують.


Скільки ніжності, добра і тепла зберігає найпростіше слово на землі – мама. Мила матусю, прийми найщиріші слова подяки за все, що ти для мене зробила. Низький уклін тобі, рідна!


Матусю! Я дякую тобі за любов, турботу і подароване життя… За терпіння, з яким ти ставилася до моїх забаганок. За мудрість, без якої неможливо було мене виховувати. За винахідливість, яка допомагала тобі вирішувати мої проблеми. За силу волі, завдяки якій мене можна було вкласти спати. За тактовність, з якою ти зі мною спілкувалася. За чуйність, з якою ти до мене ставилася. Ти показувала мені прекрасний приклад. Колись я сама стану мамою, і сподіваюся, що мені вдасться бути такою ж чудовою мамою, як ти!

слова подяки мамі від дочки

Мамо, щиро дякую тобі! Все найкраще, що я маю – створено тобою. Дякую тобі за те, що віддаєш своє життя, свій час, свою любов і своє тепло мені. Це – безцінний дар! Завдяки тобі в моєму серці не залишилось місця для холоду, злоби, заздрості, користі, ненависті… там живуть лише тепло, світло і доброта. Все те, чим ти обдарувала мене. Я пишаюся тобою!


Мамочко, ти – найдорожче, що у мене є! І я хочу, щоб ти прийняла щиру подяку за все, що ти робила і продовжуєш робити для мене! Я все помічаю і все ціную! І ніколи цього не забуду.


Дякую, мамо, за те, що створила таку чудову родину, в якій мені було затишно, тепло, щасливо. І за те, що продовжуєш робити це зараз.


Дякую, матусю, за те, що при будь-якій можливості намагаєшся порадувати мене і за те, що з оптимізмом дивишся на світ! Я постійно навчаюся у тебе цьому і оптимізм не раз виручав мене у важку хвилину.


Мамо, дякую тобі за те, що дала життя, навчила всьому, завжди дбаєш і переживаєш про мене, підтримуєш на моєму життєвому шляху. Ти – найкращий друг, найрідніша і щира людина в моєму житті!


Мамулечко, моя дорогенька! Немає на світі таких слів, щоб зуміти висловити тобі всі слова подяки! Тільки ти, немов фея з чарівною паличкою, знаєш, як здійснити мої мрії. Обіцяю, що жодна сльозинка не затьмарить твій погляд через мене. Дякую! Люблю! Цілую!


Дорога матусю! Я хочу тобі щиро подякувати за те, що:
• тобі вдавалося навіть неприємні хвилини перетворювати на захоплюючі моменти;
• ти з самого початку мого життя і до сьогоднішнього дня складне робила для мене простим;
• важке ти намагалася зробити легким;
• буденне перетворювала в унікальне;
• сумне – у радісне;
• у дні негоди ти примудрялася добути для мене шматочок сонця;
• ти з мене-хворої, вміла зробити мене-здорову;
• тобі незнайома холодна байдужість і ти завжди віддаєш мені стільки тепла, скільки зможеш знайти;
• всі чудові речі ти робиш не для себе, а для мене.


Мамо, дякую тобі за все! Твоя підтримка дуже важлива для мене. Ти з’являєшся поруч тоді, коли мені це дуже потрібно. Твої слова і твоя присутність дають мені сили та енергію. Не вистачить слів, щоб передати, як для мене це важливо і як твоя турбота допомагає мені — все ніби стає світліше і яскравіше, а всі проблеми вже здаються не такими нерозв’язними.

Ось такі слова подяки мамі від дочки ми для вас підготували. Не обов’язково чекати свята, щоб сказати щось приємне любій матусі…

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.