слова подяки бабусі

Найкращі слова подяки бабусі від онуків своїми словами

Пропонуємо вашій увазі слова подяки бабусі від онуків своїми словами: чарівні, милі, ніжні, зворушливі.

Кажуть, що бабусі онуків люблять навіть більше, ніж дітей, бо їм вони дарують всі почуття, які накопилися за період поки діти дорослішали. Тому для них дуже важливі теплі слова, які звучать з вуст найближчих людей та навіть щасливий радісний погляд, або усмішка.

Наша підбірка допоможе вам сформулювати слова подяки з приводу якогось свята, або просто підібрати чутливі слова без приводу. І дуже важлива щирість, яка криється в дитячих очах.

Скажіть бабусі, як ви її любите, подякуйте за отримані почуття, турботу, увагу, терпіння, тепло, добро, затишок, спокій, захист, комфорт…

Дорога бабусю! Дякую тобі за те, що ти добра, чуйна, душевна і розуміюча. Дякую, що ти є в моєму житті, оточуєш мене теплом та турботою, що ти завжди робиш моє життя яскравішим і щасливішим!


Моя найдивовижніша і найкрасивіша бабусю! Дякую тобі за твою розсудливість, життєву мудрість та влучні думки та корисні поради. З тобою мені дуже затишно та спокійно завжди! Дякую тобі, моя люба, я тебе дуже люблю!


Бабуся – це любов і турбота, ніжність і ласка, гарна пісня і чарівна казка. Мила наша, дякуємо тобі за все: теплоту душі і чуйність серця!


Дорога бабусю! Ти, як ніхто інший, мене розумієш і завжди підтримуєш. Так огортаєш своєю турботою, що мені стає добре, затишно і спокійно. Я ніколи не перестану тобі дякувати за це!


слова подяки бабусі

Бабусю! Завдяки тобі я виросла/виріс доброю, самостійною та цілеспрямованою людиною. Ти навчила мене багато чому і твої уроки не пройшли даремно. Дякую тобі за твою мудрість, терпіння, потрібні поради, наполегливість та стресостійкість!


Бабусю! Я так сильно тобі вдячна/вдячний! Ти найдобріша, найдбайливіша і найщиріша людина на Землі. З тобою не страшна жодна проблема. Дякую тобі за все, що робиш для мене!


Дорога бабусю! Дякую за життєві історії, які ти мені розповідаєш, вони настільки цікаві, що просто захоплює дух! Дякую, що ділишся своїм досвідом, даєш користі поради та направляєш на вірний шлях. Дякую, що підтримуєш мене та піклуєшся про мене!


Читайте також: Слова подяки мамі від сина: чарівні, зворушливі, чутливі

Бабусю! Дякую, що ти змогла зберегти наші сімейні традиції і навчила всіх членів сім’ї їх лише примножувати!


Моя мила бабусю! Я так тобі вдячна/вдячний! Ти вклала всю свою душу у моє виховання. Завжди ставилася і ставишся до мене добре, з любов’ю та ніжністю. Дякую, що навчила мене розбиратися у правді та брехні, розуміти оточуючих, любити себе та життя. Завдяки тобі я відчуваю себе щасливою/щасливим!


Бабусю! Ти завжди стараєшся для своїх онуків. Завжди допомагаєш нам і ніколи не відмовиш у проханні. До тебе можна звернутися з будь-якою проблемою, ти правильно порадиш і мудро розсудиш. Дякую тобі за все, дякую, що виховала в нас найкращі якості!


слова подяки бабусі

Рідна бабусю! Дякую, що вклала стільки сил у моє виховання. Якби не ти, я б не була така щаслива/щасливий, як зараз! Дякую за золоті руки, чисте серце та милу душу!


Бабуся – це та сама рідна людина, яка проявляє до своїх онуків ласку, турботу, доброту. Дякую тобі, рідненька, за небайдужість до мене. Я рада/радий, що ти в мене є. І твоя допомога безцінна!


Дякую, люба бабусю, що вмієш зберігати всі таємниці та секрети, дивовижно готуєш, вчиш мене бути сильною/сильним. Дякую, що завжди вислухаєш та даєш слушну пораду!


Я завжди буду дякувати своїй дорогій бабусі! Вона стільки для мене зробила, що неможливо перерахувати. Ти – незрівнянна бабуся на світі і найкращий друг! Дякую за тактовність, ввічливість, терпіння, мудрість!


Читайте також: Слова подяки мамі від дочки: приємні, щирі, зворушливі

Дорога бабусю! Дякую, що змогла розпізнати в мені щось особливе та допомогла розкрити мій талант!


Бабусю! Дякую, що завжди розумієш та знаходиш потрібні слова! Дякую за щиру любов, допомогу, чуйне серце і милу душу. Бажаю тобі довгих років життя, безмежного щастя і великої радості.


слова подяки бабусі

Моя бабуся – талановита, розумна, турботлива та любляча. Дякую тобі за в’язані шкарпетки, ароматні пиріжки і казки на ніч!


Бабусю! Ти найкраща, найдобріша і найнадійніша людина на світі. Дякую тобі за це! Завжди залишайся такою ж веселою і щасливою. Нехай твої очі горять від ентузіазму і задоволення!


Чудовій бабусі, рідній і улюбленій, добрій і наймилішій на світі хочу сказати: «Дякую!». За увагу, турботу, добро і любов, якими ти мене оточуєш!


Дякую, бабусю, за те, що ти все вмієш і все можеш! Ти завжди поєднувала роль наставника і друга, приходила на допомогу. Нехай твої онуки будуть частими гостями на порозі, хай зігрівають вони тебе своєю любов’ю і своїм щасливим поглядом!


Мила моя, добра, бабусю, прийми найщиріші слова подяки від онука. Ти мудра, ніжна, турботлива. Я завжди прислухаюсь до твоїх порад!

Ось так просто можна підібрати зворушливі слова подяки бабусі від онуків. Не чекайте свята, проявіть свою турботу, відвідайте бабусю та подаруйте їй свою посмішку і декілька теплих слів!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.