Про нас

1000porad.com – сайт, створений молодими батьками. Це своєрідна енциклопедія планування дитини, вагітності, материнства, дитинства та сім’ї. На нашому сайті завжди панує атмосфера любові, ніжності і турботи про народжене, зростаюче або тільки заплановане маля.

71765687_orig

Ми раді будемо поділитися з вами, шановні читачі, інформацією, і з великою вдячністю приймемо поради та побажання від вас.

Ми сподіваємося, що наш особистий досвід підготує вас до вагітності та пологів, допоможе у вихованні та розвитку дитини. Ми допоможемо вам стати відповідальними та всезнаючими батьками.

Наш сайт створений для спілкування між молодими та досвідченими батьками, адже всі ми хочемо правильно, гідно виховати наших дітей.

Крім того, 1000porad.com допоможе молодим матусям уникнути дефіциту спілкування, який настає під час декретної відпустки.

До народження та виховання дитини потрібно починати готуватися ще під час планування вагітності, і в цьому наш сайт надасть вам неоціненну допомогу. Та й пологи будуть не такі страшні, якщо ви дізнаєтеся про них більше.

Народження дитини – це найбільше щастя у світі! Адже недаремно кажуть, що «щастя не можна купити, але його можна народити».

Наші діти – це велика радість у житті, тож давайте поділимося цією радістю один з одним!

Якщо Ви маєте пропозиції, ідеї, питання, пишіть нам на пошту kos107102@gmail.com.

3 коментарі

  1. Подтверждаю, Лена, мы с женой вырастили двоих детей и троих внуков и бОльшей радости в жизни вряд ли, что ещё принесло, не считая конечно счастья наших с подругой отношений – это всё-таки главное.

  2. Бажаю здоров’я, шановний адміністратор сайту.
    Мене звати Вікторія. Із захопленням я вивчила Ваш веб-сайт і хотіла би висловити свою зацікавленість.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.