конкурси на випускний в дитячому садку

Ігри та конкурси на випускний в дитячому садку з повітряними кулями

Пропонуємо Вашій увазі цікаві ігри і конкурси на випускний в дитячому садку з повітряними кулями.

Яскраві кульки можна використати не лише для декору на свято, але й для різних конкурсів, естафет, ігор.

Ці веселі забави підійдуть для тематичних ранків, випускного балу, «веселих стартів», днів народження, розваг в дитячому таборі і будь-яких інших свят.

Ігри і конкурси з повітряними кулями завжди дарують дітям позитивні емоції і надовго залишаються в пам’яті.

Отже, ігри і конкурси на випускний в дитячому саду з повітряними кулями.

Гра Ракета

Кожен учасник отримує по кульці. Діти стають в одну лінію і надувають її. По сигналу ведучого, малюки випускають кульки. Перемагає той учасник, чия кулька відлетіла найдалі.

Естафета Сонечко

Учасники діляться на дві команди, кожна отримує по жовтій кульці. Це буде «сонечко». Діти в кожній команді вибудовуються один за одним і починають передавати кульку-сонечко спочатку над головою – що символізує «схід», а потім в зворотному порядку – між ногами, що символізує «захід». Та команда, яка впорається з цим завданням швидше, перемагає.

Конкурс з повітряними кулями Жонглери

Можуть брати участь кілька чоловік. Кожен отримує по 3-5 кульок. По сигналу ведучого, учасники підкидають усі кульки вгору і намагаються утримати, там, дуючи на них, штовхаючи руками, ногами, головою. У кого хоч одна кулька торкнеться підлоги, той і вибуває. Перемагає той учасник, який протримається довше за усіх.

Гра Утримай кульку

Кожному учасникові видаємо по кульці. Мета гри – як можна довше утримати кульку в повітрі, підкидаючи її ногою.

Гра Не позіхай!

Беруть участь 5-6 чоловік. Чим більше, тим веселіше. Діти встають в круг. У центр кладемо повітряні кульки. По кількості їх повинно бути на одну менше, ніж дітей. Включаємо музику. Поки звучить музика, діти танцюють. Як тільки музика вимикається, діти повинні схопити по одній повітряній кульці. Той, кому кульки не вистачило, вибуває з гри.

конкурси на випускний в дитячому садку

Естафета Гусениця

Дітей треба розділити на 2 команди. Малюки стають один за одним. Між спиною попереднього і животом подальшої дитини затискається кулька. Руки мають бути опущені вниз. По сигналу ведучого гусениця йде до стільця (6-7 метрів), обходить його і повертається до початку дистанції. Гусениця, яка не розвалиться по дорозі і швидше повернеться, перемагає.

Конкурс Повітряний хокей

Вибираємо двох учасників. Кожен отримує по надутій довгій кульці. Завдання учасників після сигналу ведучого за допомогою довгих кульок, загнати звичайні круглі надуті кулі у ворота. Хто заб’є гол раніше, той і перемагає.

Конкурс на випускний в дитячому саду Кольорова поляна

Діти діляться на дві команди. По підлозі розкидаємо багато кульок різних кольорів. Кожній команді озвучуємо її колір. Суть гри полягає в тому, що учасники команди з маси розкиданих різнобарвних куль повинні зібрати кульки свого кольору. Перемагає команда, яка виконує завдання швидше.

Гра Бій кулями

На підлозі малюємо круг, діаметром 2м. Вибираємо двох учасників. Кожен отримує надуту довгу тонку кульку-ковбаску. По сигналу ведучого починається поєдинок, який полягає в тому, щоб за допомогою кулі, витіснити супротивника з круга.

Читайте також:

Що подарувати вихователям на випускний в дитячому садку: ТОП 100

Конкурс Сестричка Оленка

Учасники отримують надуті кульки, хустки і маркери. По сигналу ведучого, вони повинні пов’язати кулькам хустки і намалювати обличчя. Хто швидше і цікавіше це зробить, той і перемагає.

Естафета Передай кульку

Діти діляться на 2 команди і стають один за одним. Перші гравці, по сигналу ведучого, стрибають дистанцію з кулькою, затиснутою між колін (наприклад, вони повинні пострибати до стільця, потім навколо нього і повернутися назад). Повертаються і передають кульку наступним учасникам. Перемагає та команда, яка швидше впорається із завданням.

конкурси на випускний в дитячому садку

Естафета Пінгвін

Це різновид попередньої естафети, тільки кульку затискаємо між щиколотками знизу, 10 см від підлоги і не потрібно стрибати. До мети йдемо маленькими кроками.

Гра з повітряними кулями Коло

Учасники стають в коло і починають перекидати в хаотичному порядку один одному кульку. Той, хто не упіймав кульку, вибуває. Переможцями стають два гравці, що залишилися.

Конкурс на випускний в дитячому саду Жаднюга

По підлозі розкидаємо багато куль без ниточок. Завдання учасників за певний час зібрати і утримати, якомога більше куль на собі. Можна сховати під одяг, затиснути кульки руками і ногами, приколоти шпильками, тримати «хвостик» зубами. Хто більше збере, той і перемагає.

Гра Перекинь кулю

Учасники діляться на дві команди, кожна команда вибирає свій колір куль. Суть гри полягає в тому, щоб учасники команд, розділені між собою якою-небудь лінією, перекидали кульки свого кольору на сторону супротивника. Перемагає команда, у якої на стороні супротивника виявиться більше куль.

Конкурс Урожай

Діти діляться на дві команди. Кожна отримує великий сміттєвий мішок. По залу розкидаємо багато кульок зеленого кольору – це кавуни. Завдання учасників зібрати за певний час, якомога більше кавунів.

Гра Гаряча кулька

Учасники стають в круг. Ведучий включає музику. Поки грає музика, діти передають по кругу кульку. Як тільки музика перестає звучати, та дитина, у кого опинилася в руках кулька, вибуває.

Читайте також:

180 ідей, що подарувати дітям на випускний в дитячому садочку

конкурси на випускний в дитячому садку

Гра Отримай приз

Діти стають в коло. У центрі круга – коробка з призом. Кожен учасник бере в руки надуту, але не зав’язану кульку певного кольору. По команді ведучого усі діти відпускають кулі, направляючи в центр кола до подарунка. Оскільки траєкторію польоту вгадати неможливо, кульки виписують дивні фігури в повітрі і приземляються. Перемагає і отримує приз той, чия кулька приземлиться ближче до подарунка.

Гра на випускний в дитячому саду Упіймай кульку

Учасники стають в коло. Ведучий включає музику. Діти танцюють, пересуваючись по колу. У одного гравця в руках повітряна кулька. Він, під музику, передає кульку іншому гравцеві, той наступному і т. д. Коли музика припиняється, гравець, що тримає кулю, повинен назвати ім’я будь-якого іншого гравця і кинути кулю в повітря. Гравець, чиє ім’я назвали, повинен упіймати кулю перш, ніж вона впаде на підлогу. Якщо він не встигає упіймати кулю, вибуває з гри.

Конкурс Бочка

Діти діляться на дві команди. По підлозі розкидаємо велику кількість надутих куль. У величезному сміттєвому пакеті відрізуємо нижні кути. Це будуть отвори для ніг. Один учасник команди залізає в пакет, просовує ноги в дірки, а руками тримає верхній край пакету. Виходить бочка. Інші учасники по сигналу ведучого повинні зібрати урожай і закинути у бочку. Перемагає команда, у якої у бочці буде більше куль. Для маленьких дітей підійдуть пакети на 60 л.

Естафета Втримай кульку

Діти діляться на дві команди. Кожній команді видаємо по тенісній ракетці і кульці. Завдання кожного учасника пробігти 5 метрів і повернутися до початку дистанції з кулькою на ракетці так, щоб вона не звалилася.

Гра Веселі танці

Кожному учаснику до ноги прив’язується повітряна кулька. Завдання: під час танцю спробувати наступити і лопнути повітряну кульку супротивника, захищаючи свою. Перемагає дитина, у якої куля залишиться цілою.

Конкурс на випускний в дитячому саду Командна жаднюга

Діти діляться на 2 команди. По підлозі розкидаємо багато куль. Завдання кожної команди полягає в тому, щоб навісити на кожного учасника своєї команди, якомога більше кульок, кріпити їх можна будь-яким способом. Перемагає та команда, яка зможе зібрати більшу кількість куль.

Ось такі веселі ігри і конкурси з повітряними кулями ми Вам пропонуємо організувати на випускний в дитячому садку.

8 коментарів

  1. Почему-то в детстве для меня воздушные шарики были очень редким удовольствием… Может моды на них не было, или еще чего… Сейчас размышляю над этим… 🙂

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.