конкурси на випускний в дитячому садку

Веселі, цікаві конкурси на випускний в дитячому садку

Сьогодні поговоримо про те, які конкурси на випускний в дитячому садку можна організувати.

Випускний в садочку – велике свято для дітей, а ще більше – для їх батьків. До нього заздалегідь готуються і малюки, і вихователі, і мами, і тати. Зазвичай урочистість проводиться за певним сценарієм.

Для майбутніх першокласників готуються ігри, конкурси, різні сюрпризи і подарунки, прикрашається зал.

Читайте також:

Ігри та конкурси на випускний в дитячому садку з повітряними кулями

Конкурси та ігри на випускному в дитячому садку мають особливе значення. Вони дозволяють зробити свято цікавим, смішним, веселим, дають можливість малюкам проявити себе.

Щоб свято сподобалося діткам і запам’яталося надовго, цій частині програми треба приділити досить уваги.

Давайте поговоримо про те, які конкурси на випускний в дитячому садку можна підготувати.

Розваги мають бути різноманітними, щоб не набридли непосидам.

Отже, конкурси на випускний в дитячому садку:

конкурсы на выпускной в детском саду Конкурс «Що я знаю?»

Це інтелектуальний конкурс, який в жартівливій формі дозволяє перевірити той багаж знань, з яким діти вирушають в перший клас. Його можна провести у вигляді вікторини. Ведучий задає дітям питання, а вони чим швидше намагаються правильно відповісти. Хто з дітей дасть більше правильних відповідей, той і переміг. Питання можна підбирати, пов’язані зі школою.

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс імен «Навпаки»

Ведучий вимовляє імена і прізвища хлопців навпаки, від кінця до початку. Наприклад, Іра Петренко буде Окнертеп Арі. Завдання учасників конкурсу на слух зрозуміти, про кого йде мова, і вигукнути правильне ім’я. Хто першим здогадається – той молодець. Хто більше імен відгадає, той і переміг.

конкурсы на выпускной в детском садуРухливий конкурс на випускний в дитячому садку «Ріпка»

Для проведення конкурсу заздалегідь треба приготувати реквізит. Для кожної команди потрібні такі предмети і речі : борода для дідуся, хустка для бабки, спідниця для внучки, хвостик для Жучки, маска з вусами для кішки, обідок з вушками для мишки. Реквізит для конкурсу можна зробити своїми руками, а можна використати готовий.

Діти діляться на команди по 7 чоловік. Потім розподіляються, хто буде ріпкою, хто дідом, бабкою, внучкою, собачкою, кішкою, мишкою.

Ріпку саджаємо в одному кінці залу, а команда шикується в іншому. Посередині між ними ставимо стільчик з реквізитом.

По сигналу ведучого першим біжить «дідусь». Він повинен підбігти до коробки з реквізитом, дістати з неї бороду і закріпити на обличчі. Потім підбігти до «ріпки», вхопитися за неї і покликати «бабку».

«Бабка» теж біжить до коробки з реквізитом, дістає хустку, пов’язує її на голові, біжить до «ріпки», чіпляється за «дідуся» і зве внучку. І так далі.

Коли в ланцюжок за усіма героями казки встане мишка, вони витягують «ріпку» і всі разом біжать на місце старту.

Команда, яка закінчила завдання раніше усіх, – перемагає.

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс «Вгадай предмет»

Ведучий бере мішок, в який заздалегідь складене шкільне канцелярське приладдя: олівець, лінійка, ручка, гумка, зошит, підручник. Діти по черзі виходять і опускають руку в мішок. Беруть предмет і, не дістаючи його, на дотик вгадують назву. Хто вгадав – отримує маленький презент, або цей же предмет в подарунок.

конкурсы на выпускной в детском садуЩе один рухливий конкурс «Ріпка»

Діти діляться на дві команди. Перший учасник кожної команди по сигналу біжить до фінішу і повертається за наступним, який чіпляється до нього за талію. Вони разом біжать до фінішу і повертаються за наступним учасником. І так по черзі приєднуються усі члени команди. Перемагає та команда, яка у повному складі першою добіжить до фінішу.

конкурси на випускний в дитячому садку

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс на випускний в дитячому садку «Ромашка»

Треба підготувати реквізит: дві великі картонні ромашки, від яких легко можна відривати пелюстки. На кожній пелюстці написати цікаве і не дуже складне завдання.

У цьому конкурсі діти виступають проти дорослих. Формується дві команди: одна з дітей, інша – з дорослих.

Учасник кожної команди по черзі повинен відірвати пелюстку ромашки і виконати завдання, написане на ній із зворотного боку. Завдання можуть бути різними:

– Розповісти вірш.

– Заспівати пісеньку.

– Танцювати танець.

– Намалювати дитячий садок.

– Сказати 5 компліментів дівчаткам.

– Сказати 5 побажань хлопчикам.

– Привітати з випускним вихователів.

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс «Богатирі»

Діти діляться на дві команди. Кожній команді видають по конячці. Перші учасники скачуть на конячці до фінішу і повертаються назад до команди, де до них підсаджується ще один малюк. Тепер вони рухаються до фінішу удвох. Там перший залишається, а другий скаче назад за наступною дитиною. Перемагає та команда, у якої усі учасники швидше доскачуть до фінішу.

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс «Утримай м’яч»

Діти діляться на команди. Кожна команда отримує по м’ячу. Завдання учасників по черзі, затиснувши м’яч між ногами, прострибати до фінішу і повернутися назад. Далі м’яч передається наступному малюкові. Перемагає та команда, в якій учасники швидше впораються із завданням.

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс на випускний в дитячому садку «Юні поети»

У цьому конкурсі формуються команди з дітей і дорослих. Ведучий кожній команді видає надруковані рими і зачитує вголос. Завдання кожної команди, чим швидше скласти з них вірш. Цей конкурс – хороша зарядка для розуму.

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс «Стрибки»

Діти стають в одну лінію, як спортсмени-бігуни перед початком дистанції. Ведучий зачитує питання. Хто з дітей відповів правильно, робить стрибок вперед. Хто не зміг відповісти, залишається на місці. Питання можуть бути різні:

– Скільки місяців в році?

– Скільки місяців влітку?

– Яка річка протікає в нашому місті?

– Згадаєте пісню про квіти.

– В яку країну потрапила дівчинка з казки на ім’я Аліса? (У країну чудес).

Перемагає той, хто перший дострибає до ведучого.

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс «Пісні про…»

Діти діляться на дві команди. Можуть брати участь і дорослі. Ведучий просить згадати слова пісні на певну тему і заспівати її. Наприклад, про школу, про квіти, про тварин, про птахів. Яка команда більше пісень згадає і заспіває, та і перемагає в конкурсі.

конкурси на випускний в дитячому садку

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс «Танець з предметом»

Беруть участь діти і дорослі. Вони стають в круг. Дві людини в руки отримують якийсь предмет (м’яч, ляльку, м’яку іграшку). Включається музика, і усі починають рухатися по колу, пританцьовуючи. Під час танцю предмет треба швидко передати сусідові, і так по ланцюжку. Музыка зупиняється, а ті гравці, у яких в руках залишаються предмети, покидають коло. Переможцями стають останні учасники, що залишилися в колі.

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс «Третій зайвий»

Усі діти виходять в центр залу і хаотично рухаються під музику. Дітей має бути непарна кількість. Як тільки музика вимикається, усі швидко діляться по парах і беруться за руки. Той, хто не зміг знайти собі пару – виходить з гри. Йому зав’язують очі і він повинен зловити ще одну дитину, яка теж вибуває.

Знову включається музика, починається хаотичний рух. А коли музика вимикається – формуються пари.

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс «Веселка та світлофор»

Для цього конкурсу треба заздалегідь підготувати багато картонних квадратиків різних кольорів, головне, щоб серед них були присутніми кольори веселки (червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий) і кольори світлофора (червоний, жовтий, зелений).

Діти діляться на команди, і кожна отримує комплект квадратиків. По сигналу вони повинні скласти веселку і світлофор. Учасники, які швидше впораються із завданням, стануть переможцями.

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс «Тік-так»

Кожен учасник конкурсу отримує коробочку цукерок «Тік-так». По команді він повинен швидко висипати усе драже з коробки, показати ведучому, що вона порожня, після чого назад скласти в неї усі цукерочки. Учасник, який впорався із завданням швидше за інших, стане переможцем.

конкурсы на выпускной в детском садуКонкурс «Ланцюг»

Діти діляться на 2 команди. Кожна отримує по упаковці скріпок. За відведений час кожна команда повинна за допомогою скріпок виготовити ланцюг. Чий ланцюг виявиться довший, той і перемагає.

Ось такі конкурси для дітей на випускний в дитячому садку ми рекомендуємо провести. Також необхідно продумати музичний супровід для конкурсів. Він зробить свято веселішим і цікавішим.

Читайте також:

Що подарувати вихователям на випускний в дитячому садку: ТОП 100

180 ідей, що подарувати дітям на випускний в дитячому садочку

8 коментарів

  1. Действительно такой праздник для детворы должен быть незабываемый. И веселые конкурсы как раз в этом помогут. Сколько отличных вариантов, вот это будет и оригинально, и поучаствовать смогут все. Прекрасные варианты.

  2. Теперь я знаю, какие игры можно использовать на выпускном в детском саду. И родители задействованы в некоторых. А это правильно. Должно быть весело всем!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я даю згоду на обробку особистих даних та приймаю політику конфіденційності.